Metin Kutusu:
Metin Kutusu:

PANJUR SİSTEMLERİ

Ana sayfa

Ürünler

Uygulamalar

İletişim

   Şirketimiz PVC doğramada isim yapmış bir firma olan WİNSA ürünlerinin bayiliğini yapmaktadır.

   “BİZ SADECE BUGÜNÜ DEĞİL,GELECEK NESİLLERİ DE DÜŞÜNÜYORUZ”  Winsa PVC Kapı ve Panjur Sistemleri,sektörde kalite anlayışı,yeniliklerin takipçisi ve uygulayıcısıdır.

Yeni sürme serisi ‘VELA’ mevcut seriler ile uyumlu olup,pencere ve kapı kanadı olarak iki ayrı uygulama detayı bulunmaktadır.VELA serisi yüksek yalıtım değerleri ile konfor sağlayıp,estetik görüntüsü ile de uygulandığı mekanlarda fark yaratmaktadır.Kapı kanadı VASİSTAS açılır konumda da kullanılabilmektedir.

WİNSA KEPENK SİSTEMİ

DETAYLI BİLGİ : http:// winsa.com.tr

Kepenk, mimari kültürümüzde yeralan vazgeçilmez estetik unsurlardan biridir. Yapılar olumsuz iklim koşullarından korumak için iyi bir çözümdür. Winsa, bu anlayışla, PVC kepenk uygulamalarında bugüne kadar hiç yapılmamış bir yenilik sunuyor. Farklı bir kasa kanat açılımını mümkün kılan bu üründeki tasarım unsuru, kepenk kanad içinde açılan ikinci bir kanadın, ileriye doğru hareket edebilme özelliğidir. Lamellerin bulunduğu kanat, klasik panjur sistemlerine benzer, maksimum 45¡’lik açılı bir hareket yapar. Böylece sistem farklı bir aydınlanma olanağı daha sunar. Winkepenk, uyumlu tasarım ve sahip olduğu estetik aksesuarlarıyla, mimari bütünlüğü bozmayan, fonksiyonel bir çözümdür. Bakım ve temizliği son derece kolay, uzun yıllar güvenle kullanılabilir bir üründür.